VZDĚLÁVEJME SE ONLINE

V současné situaci, kdy jsme byli nuceni přerušit po 18 letech pořádání otevřených seminářů v našich prostorách, přicházíme s aktivitou zaměřenou na vzdělávání online. Připravili jsme pro všechny projekt s názvem "Vzdělávejme se online", který přesahuje jen pouhou organizaci webinářů, ale otevírá prostor všem, kteří v této situaci chtějí pomoci. Využijme proto současného zastavení vlastních aktivit ke společnému vzdělávání.

ČEMU VĚŘÍME?

My v SOVA STUDIU věříme, že osobní rozvoj každého z nás je základním předpokladem pro náš růst a překonávání situacÍ, které nám život přináší. Proto jsme oslovili naše skvělé lektory a díky jejich ochotě pomoci můžeme společně zorganizovat tento projekt. Jsme velmi mile překvapeni osobním přístupem některých našich lektorů a naším závazkem je zajistit vše potřebné pro pokračování našeho rozvoje.

KDO NÁS PODPORUJE?

Současně rádi jmenujeme lektory, kteří nás podporují: Ing. Dagmar Kožinová, Ing. Dana Vankeová, Michaela Náplavová, Ing. Eliška Horká, Mgr. Irena Rozsypalová, Ing. et Ing. Jiří Špaček, Ph.D., Ing. Tomáš Smutný, Ing. Petr Mikšovič, René Műller a další!

PROČ MÁ SMYSL V TÉTO DOBĚ DĚLAT WEBINÁŘE?

Víme, že v dnešní době je spousta našich klientů na home office, OČR, nemocenských či nařízených dovolených. Bohužel i přibývá i těch, kteří jsou aktuálně bez práce. Proto nám dává velký smysl organizovat dál skvělé semináře, které nás obohatí. Začínáme s první várkou a věříme, že si na tom společně ověříme, že nás to bude bavit, rozvíjet a podporovat. 

PODPORUJTE NÁS TAKÉ

Vybrané plánované webináře v této krizové době nabízíme zdarma, ale v případě, že budete chtít celý náš projekt podpořit finančně, osobně, materiálně či pouze morálně, s velkou pokorou a díky to uvítáme. Sdílejte jednotlivé kurzy i náš projekt!

Budeme velmi rádi a potěšeni, když naši snahu budete dále šířit mezi svými kolegy či kamarády. Přihlaste se do FB skupiny vzdělání a osobní rozvoj, nebo můžete svůj zájem projevit formou registrace do newsletteru níže na této stránce a dostávat tak informace přesně z oblasti, která Vás zajímá. Uvítáme Vaši zpětnou vazbu k tématům, které Vás zajímají nebo lektory, které byste rádi slyšeli.

 

AKTUÁLNÍ WEBINÁŘE, ZE KTERÝCH MŮŽETE VYBÍRAT

Řekli o našich webinářích:

Absolvovala jsem s vámi několik webinářů a velmi se mi tato možnost vzdělávání líbí.Webinář Excelu využil svůj potenciál na maximum!,   Jana H.

Děkuji za možnost zúčastnit se webináře Rétorika paní Mgr. Ireny Rozsypalové, která nám účastníkům velmi příjemně předala své široké zkušenosti se zkvalitňováním komunikace. Pavlína V.

Webinář o daních byl velmi zajímavý a paní lektorka Vankeová skvělá .  Hana K.

 

 

 

DĚKUJEME VŠEM LEKTORŮM, KTEŘÍ CHTĚJÍ V DNEŠNÍ DOBĚ POMOCI A PODÍLEJÍ SE ZDARMA NA PROJEKTU VZDĚLÁVEJME SE ONLINE

 

ZÍSKEJTE INFORMACE O DALŠÍCH CHYSTANÝCH WEBINÁŘÍCH JAKO PRVNÍ

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NAŠICH NEWSLETTERŮ