Zpět na výpis lektorů

Ing. Jan Korbel

Lektor specializující se na efektivní komunikaci. Propojuje různé obory dohromady s lidskostí, kterou učí vnášet do řešení všech situací.

Jan Korbel je jako lektor především praktik. Specializuje se na komunikaci v obtížných nebo jinak důležitých situacích. Pracuje pro společnosti v několika zemích Evropy, kde pomáhá obchodníkům, manažerům nebo konzultantům vyjadřovat se efektivně a dojít k užitečným výsledkům.  Především se jedná o komunikační, prezentační a prodejní dovednosti. Je autorem speciálních tréninků, jako jsou „Konzultantský prodej“, „Myšlení a kladení otázek pro SW analytiky“ nebo „Výcvik interních konzultantů pro rozvoj organizace“.

Typické pro jeho tréninky je originalita vznikající propojením mezioborových dovedností (především koučování a konzultantské praxe) a také lidskost, se kterou učí řešit i nejobtížnější situace. Naopak šetří technikami, které prokazatelně lidskou komunikaci spíše komplikují.

Na přání zákazníka se nebrání přijmout výzvy z každodenní praxe a začlenit se třeba do obchodního nebo manažerského týmu po dobu nutnou k vyřešení zadání. Výsledkem jsou např. fungující firemní prezentace, růst efektivity prodeje a péče o zákazníky, aktivní práce se zpětnou vazbou ve firmě nebo dobře připravení mluvčí na konkrétní obtížnou diskuzi.

Chtěli byste lektora na školení u vás ve firmě? Zavolejte nám a nebo využijte formulář.

Dotazy vám rádi zodpovíme na

+420 603 892 018

Dotaz byl odeslán. Děkujeme!


Odesláním přijímáte naše Zásady o ochraně osobních údajů.